release-notes - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Security
ms: Keselamatan

en: Version
ms: Versi

en: Language
ms: Bahasa

en: Japanese
ms: Jepun

en: Korean
ms: Korea

en: Development
ms: Pembangunan

en: Tools
ms: Alat

en: GCC Compiler Collection
ms: GNU Compiler Collection

en: Code Generation
ms: Penjanaan Kod

en: Web Browsers
ms: Pelayar Web

en: Mail Clients
ms: Klien Mel

en: Database Servers
ms: Pelayan Pengkalan Data

en: Upgrading Databases
ms: Menaiktaraf Pengkalan Data

en: Contributors
ms: Penyumbang

en: Production Methods
ms: Kaedah Penghasilan

en: Backwards Compatibility
ms: Keserasian Terdahulu

en: Compiler Compatibility
ms: Keserasian Penghimpun

en: Architecture Specific Notes
ms: Nota Rekabentuk Spesifik

en: PPC Specifics for Fedora
ms: PPC Spesifik untuk Fedora

en: The Apple keyboard
ms: Papan kekunci Apple

en: Network booting
ms: Memboot rangkaian

en: x86 Specifics for Fedora
ms: x86 Spesifik untuk Fedora
