release-notes - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Security
ms: Keselamatan

en: Printing
ms: Cetakan

en: Networking
ms: Rangkaian

en: Version
ms: Versi

en: Input Methods
ms: Kaedah Masukan

en: Language
ms: Bahasa

en: Japanese
ms: Jepun

en: Korean
ms: Korea

en: other
ms: lain-lain

en: Contributors
ms: Penyumbang

en: PPC Specifics for Fedora
ms: PPC Spesifik untuk Fedora

en: PPC Hardware Requirements
ms: Keperluan Perkakasan PPC

en: Processor and Memory
ms: Pemproses dan Memori

en: Hard Disk Space Requirements
ms: Keperluan Ruang Cakera Keras

en: The Apple keyboard
ms: Papan kekunci Apple

en: PPC Installation Notes
ms: Nota Pemasangan PPC

en: x86 Specifics for Fedora
ms: x86 Spesifik untuk Fedora

en: x86 Hardware Requirements
ms: Keperluan Perkakasan x86

en: Memory Requirements
ms: Keperluan Memori
