release notes - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Red Hat, Inc. and others
uk: Red Hat, Inc. та інші

en: Fedora Homepage
uk: Примітки до випуску Fedora

en: Web browser local home page
uk: Домашня сторінка для програми перегляду веб

en: Push new version for final
uk: Нова версія для фінального випуску

en: Fedora Project - Start Page
uk: Стартова сторінка проекту Fedora

en: Web
uk: Веб

en: Not filtered by license
uk: Не фільтровані за ліцензією

en: Free to use or share
uk: Вільні для спільного використання

en: Free to use or share commercially
uk: Вільні для використання чи комерційного використання

en: Free to use, share or modify
uk: Вільні для використання, спільного доступу та зміни

en: Free to use, share or modify commercially
uk: Вільні для використання, спільного доступу та зміни з комерційною метою

en: Return results that are <select name="as_rights"><placeholder-1/><placeholder-2/><placeholder-3/><placeholder-4/><placeholder-5/></select>
uk: Результати <select name="as_rights"><placeholder-1/><placeholder-2/><placeholder-3/><placeholder-4/><placeholder-5/></select>

en: About Fedora
uk: Про проект Fedora

en: Welcome to Fedora!
uk: Ласкаво просимо до Fedora!

en: This page is where you can learn more about Fedora and the Fedora Project in general. Use the resources listed here to get started with this release, and to find solutions to common problems you might encounter.
uk: На цій сторінці ви зможете ознайомитись та більше дізнатись про Fedora та Проект Fedora в цілому. Скористайтесь наведеними нижче ресурсами, щоб почати роботу з цим випуском та знайти рішення для найчастіших проблем.

en: Documents that are not stored on your system and require a connection to the Internet are marked with the following icon: <placeholder-1/>
uk: Документи, які не зберігаються у вашій системі та вимагають підключення до мережі Інтернет позначені наступним значком: <placeholder-1/>

en: This page is available in the following languages:
uk: Ця сторінка доступна наступними мовами:

en: Fedora Documentation
uk: Документація Fedora

en: Fedora Release Notes
uk: Примітки до випуску Fedora

en: The Release Notes provide a detailed overview of this release of Fedora, including what's new, notes specific to your computer architecture, and tips for smoother system operation. This document is highly recommended for every installation or upgrade of your Fedora system.
uk: Примітки до випуску дають докладний огляд цього випуску Fedora, включаючи зміни, примітки для архітектури вашого ПК та поради зі спрощення системних операцій. Рекомендується ознайомитись з цим документом перед кожним встановленням чи оновленням вашої системи Fedora.

en: The Release Notes are available in the following languages:
uk: Примітки до випуску доступні наступними мовами:

en: Installation Guide
uk: Посібник з встановлення

en: The <ulink url="http://docs.fedoraproject.org/install-guide/"><placeholder-1/></ulink> helps you install Fedora on desktops, laptops and servers.
uk: <ulink url="http://docs.fedoraproject.org/install-guide/"><placeholder-1/></ulink> допоможе встановити Fedora на настільну систему, портативний комп'ютер чи сервер.

en: Fedora Desktop User Guide
uk: Посібник користувача Fedora

en: The Desktop User Guide explains how to accomplish specific tasks using desktop applications. It covers activities such as using the desktop, accessing media, communicating on the Internet, using office productivity applications, and playing multimedia and games.
uk: У Посібнику користувача Fedora пояснюється спосіб виконання конкретних завдань за допомогою програм середовища. Посібник охоплює роботу з робочим столом, доступ до накопичувачів, роботу з Інтернет, використання офісного пакету, відтворення мульти-медіа та ігри.

en: draft
uk: чернетка

en: The Desktop User Guide is currently available as a <placeholder-1/> in <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Docs/Drafts/DesktopUserGuide"><placeholder-2/></ulink>.
uk: Посібник користувача Fedora наразі доступний у <emphasis>чорновому варіанті</emphasis> за посиланням мовою <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Docs/Drafts/DesktopUserGuide"><phrase role="external">US English</phrase></ulink>.

en: Other Resources
uk: Інші ресурси

en: Fedora Project
uk: Проект Fedora

en: The Fedora Project website contains a wealth of information. Here are some pages of interest:
uk: Web-сайт Проекту Fedora містить море інформації. Ось деякі з цікавих сторінок:

en: Overview of Fedora
uk: Огляд Fedora

en: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Overview"><placeholder-1/></ulink>: What Fedora is, and what makes it special
uk: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Overview"><placeholder-1/></ulink>: Що таке Fedora та чим особливий цей проект

en: Fedora FAQ
uk: Часті питання Fedora

en: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/FAQ"><placeholder-1/></ulink>: Frequently asked questions about Fedora and their answers
uk: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/FAQ"><placeholder-1/></ulink>: Часті питання про Fedora та відповіді на них

en: Communicate
uk: Зв'язок

en: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Communicate"><placeholder-1/></ulink>: Ways to interact with a strong, global community of users and contributors that is ready to help you and listen to your feedback
uk: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Communicate"><placeholder-1/></ulink>: Способи взаємодії з потужною, розподіленою по світові спільнотою користувачів та учасників проекту, які готові допомогти та вислухати ваші відгуки

en: Participate
uk: Прийняти участь

en: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Join"><placeholder-1/></ulink>: Ways you can make a change by helping with Fedora
uk: <ulink url="http://fedoraproject.org/wiki/Join"><placeholder-1/></ulink>: Способи внесення змін та допомога Fedora

en: Planet Fedora
uk: Планета Fedora

en: <ulink url="http://fedoraproject.org/people/"><placeholder-1/></ulink>: Read what Fedora Project contributors around the planet have to say
uk: <ulink url="http://fedoraproject.org/people/"><placeholder-1/></ulink>: Прочитайте, що хочуть сказати учасники проекту Fedora Project з усієї планети

en: Community Websites
uk: Web-сайти спільноти

en: as is
uk: як є

en: The documentation provided in these sites is provided <placeholder-1/>, and neither Red Hat nor the Fedora Project have any control over their content.
uk: Документація, що знаходиться на цих сайтах надається <placeholder-1/>, при цьому ані Red Hat, ані Проект Fedora не контролюють їх зміст.

en: Fedora News
uk: Новини Fedora

en: <ulink url="http://fedoranews.org"><placeholder-1/></ulink>: A public community news and information site for Fedora users
uk: <ulink url="http://fedoranews.org"><placeholder-1/></ulink>: Публічний інформаційний та сайт, та сайт новин спільноти для користувачів Fedora

en: Fedora Forum
uk: Форум Fedora

en: <ulink url="http://fedoraforum.org"><placeholder-1/></ulink>: The formally endorsed forums of the Fedora Project
uk: <ulink url="http://fedoraforum.org"><placeholder-1/></ulink>: Формально схвалені форуми Проекту Fedora
